KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16936324
nr 1693 6324
Olof Bernander, Södermalm. Signerad. Olja på duk, 54x37 cm, yttermått inklusive ram: 61x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:09:31
100 kr
300 kr